garanti medya   web tasarım
web tasarımı
WEB TASARIM HİZMETLERİ web tasarımı
Web Tasarım
Web Yazılım
E-Ticaret Sitesi
Portal Web Sitesi
Web Hosting
Alan Adı
Google Adwords
E-Katalog
Kurumsal Kimlik
Altyapı Desteği
Anti Spam Filtre
Haberler
Sanat dünyasının ünlü ismi İlhan Şeşen devamı>>
 
Anlaşmalı Bankalar
taksit
 
Google Adwords (Reklamlar)
google
 
Outlook Kurulumu
Mail kurulumlarınız için anlatım videolarımızı izleyebilirsiniz.
outlook 2003 outlook 2007 outlook 2010 outlook express
Kurumsal Kimlik


Garanti Medya olarak web tasarımı çalışmalarımızın temel amacı kullanıcı deneyimini olumlu yönde arttırmaktır. Web tasarım ekibi olarak temel hedeflerimiz, özel bir web tasarımı oluşturmak ve sezgisel kullanımı geliştirmektir. Firmanızın web tasarımı yapım aşaması kademe kademe sizlere onaylatılarak yapılacaktır. Sonuç olarak web tasarımı bittiğinde karşınıza olumsuz bir süpriz çıkmayacaktır. Amacımız web tasarımı ziyaret edildiğinde ziyaretçilere olumlu bir etki oluşturmak, marka ve hizmetlerin farkına varılmasını sağlamak, ürünlerinizin satışını sağlayan alt yapıyı tesis etmektir. Profesyonel web tasarım hizmeti alanında 14 yılı aşan tecrübemiz ve binlerce müşterinin bizleri tercih etmesi bizi daima ayakta tutan en temel özelliğimizdir.
Web tasarım ile şirketinizin prestijini, özgünlüğünü internet ortamına taşımak bizim işimiz! Firmanızın Web tasarımı için ihtiyacınız olan, etkileyici ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Web tasarımı oluşturarak firmanızın web tasarımını milyonlarca insanla paylaşmanızı ve internet üzerinden web tasarımınızla yeni pazarlar oluşturarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi geniş bir platforma yaymanız için size gerekli desteği sağlıyoruz. Hazırlatmak istediğiniz web tasarımı için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyoruz, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel web tasarımları ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz. Web tasarım çözümlerimiz hakkında telefonla bilgi almak isterseniz, 0212 3472007 numaralı telefonumuzdan web tasarım proje danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.
Web Tasarımı, firmanızın kurumsal kimliğinin en güzel bir biçimde ulusal ve uluslararası ağ ortamında tanıtımı ve dışa açılan en önemli pencerelerinden bir tanesidir. Ülkemiz içinde zaten kurumsal bir kimliğe sahip olan kişi veya kurumların web tasarımı sahibi olma gerekliliği kanunla da sabitlendiği günümüzde, web tasarımı sahibi olma gerekliliği bu yönüyle de şart oldu. Firmanızın farkını kurumsal web tasarımı ve profesyonel web tasarımıyla internet ortamında bizimle göstereceksiniz. Garanti Medya ile çalışacak müşterilerimizin web tasarımı, kendi beğenisi olmadan teslim edilmeyecektir. Çünkü web tasarımı yapılırken, web tasarımında bulunan her sayfa tarafınıza gösterilerek onay alınır. Kurumsal web tasarımı ve kişisel web tasarımı, yönetimi konusundaki bu tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşarak, arzu edilen hedeflere ulaşmanızda her türlü web tasarımı için gerekli materyalleri ve web tasarımınız için emeği harcamayı bir görev biliriz. Her şeyden önemlisi, web tasarımı gerek görsellik, gerek ulaşılabilirlik gerekse de düzeni en önemli sebepleri teşkil etse de asıl hizmetin satış sonrası hizmet olduğunun bilincinde olarak en önem verdiğimiz özelliğimiz olduğunu vurgulamak isteriz.
E-ticaret web tasarımı çalışmamıza başlarken e- ticaret web tasarım ve e- ticaret yazılımınızın ihtiyaçlarınıza en uygun teknolojide olması için çözüm yaratabilmek ve sunabilmek için önce sizi dinliyoruz. E-ticaret web tasarımı ve yazılımınız için ihtiyaçlarınızı birlikte tespit ettikten sonra en uygun e-ticaret web tasarımı en kısa sürede web tasarımı onayınız alınarak yapılır ve iş veriminizi arttırmanızda size yardımcı oluruz. E-ticaret web tasarım, e- ticaret programlama, e- ticaret içerik, e- ticaretten ürün tedariği, e-ticaret sitesinden ödeme yönetimi, e-ticaret web tasarımında kargo yönetimi ve reklam yönetimi gibi bir çok konuyu aynı anda yönetmeyi gerektirir. E-ticaret web tasarımında bulunaması gereken bu hususları detaylı bir şekilde sizinle paylaştıktan sonra büyük bir titizlikle e-ticaret yazılımı ve e-ticaret web tasarımı yapılmaktadır.
Portal web tasarımı; web üzerinde bulunan "önemli" sitelerin belli bir gruba göre sınıflandırılmış olarak sunulduğu web tasarımlarıdır. Portal web tasarımı zengin içerikli sayfadır. Portal web tasarımı üyelik sistemi, site içi arama, haberler, duyurular, download vs... bulunduran sayfalardır. Yoğun kullanıcı trafiği hedefleyen portal web tasarımı ya da yakalayan portal web projeleriniz için, dengeli grafik yoğunluğu ile yüksek performans sağlayan portal web tasarım çözümlerimizden yararlanın.
Web Tasarım | Web Yazılım | E-Ticaret Sitesi | Portal Web Sitesi | Web Hosting | Alan Adı | Google Adwords | E-Katalog | Kurumsal Kimlik | Alt Yapı Desteği | Anti Spam Filtre
Adres: Büyükdere Caddesi No:28/4 Mecidiyeköy/İstanbul Telefon: +90 212 347 20 07 (pbx) Faks: +90 212 347 18 17